Prikaži opcije opklade Sakrij opcije opklade
1
X
2
KHL
Sutra, 21.10.
Mesto
05:00
Amur Khabarovsk
Dynamo Moscow
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
3,20
3,70
2,00
LIVE
+23
Mesto
07:30
HC Kunlun Red Star
HC Sochi
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
2,20
3,70
2,80
LIVE
+24
Mesto
10:00
Avto Yekaterinburg
Ak Bars Kazan
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
2,80
3,90
2,15
LIVE
+24
Mesto
12:30
Lokomotiv Yaroslavl
HC Traktor Chelyabinsk
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
1,80
3,90
3,70
LIVE
+23
Mesto
12:30
CSKA Moscow
Torpedo Nizhniy Novgorod
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
1,27
5,70
9,00
LIVE
+23
Tuesday, 22.10.
Mesto
08:30
Sibir Novosibirsk
HC Vitiaz Chehov
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
2,25
3,60
2,75
LIVE
+23
Mesto
10:00
Salavat Yulaev UFA
Avangard Omsk
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
2,65
3,70
2,30
LIVE
+24
Mesto
11:30
Jokerit Helsinki
HC Spartak Moscow
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
1,85
4,00
3,50
LIVE
+24
Mesto
12:10
HC Dinamo Minsk
Barys Nur-Sultan
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
2,80
4,00
2,10
LIVE
+24
Mesto
12:30
SKA St. Petersburg
Neftekhimik Nizhnekamsk
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
1,25
6,00
9,00
LIVE
+23
Wednesday, 23.10.
Mesto
05:00
Amur Khabarovsk
HC Sochi
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
2,25
3,60
2,80
LIVE
+22
Mesto
05:30
Admiral Vladivostok
Dynamo Moscow
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
3,40
3,90
1,90
LIVE
+24
Mesto
10:00
Metallurg Magnitogorsk
Ak Bars Kazan
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
2,80
3,90
2,15
LIVE
+24
Mesto
12:30
Dinamo Riga
HC Traktor Chelyabinsk
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
2,90
3,60
2,20
LIVE
+23
Thursday, 24.10.
Mesto
10:00
Salavat Yulaev UFA
HC Vitiaz Chehov
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
1,90
3,80
3,50
LIVE
+23
Mesto
12:00
Torpedo Nizhniy Novgorod
HC Spartak Moscow
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
2,00
3,90
3,10
LIVE
+24
Mesto
12:00
Severstal Cherep.
Neftekhimik Nizhnekamsk
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
2,10
3,90
2,90
LIVE
+23
Mesto
12:30
Lokomotiv Yaroslavl
Barys Nur-Sultan
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
2,15
3,70
2,90
LIVE
+23
Mesto
12:30
CSKA Moscow
Jokerit Helsinki
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
1,35
5,00
7,00
LIVE
+23
Friday, 25.10.
Mesto
05:30
Admiral Vladivostok
HC Sochi
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
2,50
3,60
2,50
LIVE
+22
Mesto
10:00
Avto Yekaterinburg
Metallurg Magnitogorsk
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
2,10
3,90
2,90
LIVE
+24
Mesto
12:30
Avangard Omsk
HC Kunlun Red Star
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
1,38
5,00
6,50
LIVE
+23
Mesto
12:30
HC Dinamo Minsk
Dinamo Riga
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
1,80
4,00
3,70
LIVE
+23
Saturday, 26.10.
Mesto
08:00
HC Traktor Chelyabinsk
Amur Khabarovsk
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
1,57
4,00
5,30
LIVE
+21
Mesto
10:00
Severstal Cherep.
Jokerit Helsinki
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
4,50
4,50
1,57
LIVE
+24
Mesto
10:00
Ak Bars Kazan
Barys Nur-Sultan
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
1,52
4,50
5,00
LIVE
+23
Mesto
10:00
Lokomotiv Yaroslavl
SKA St. Petersburg
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
4,30
4,00
1,65
LIVE
+24
1
X
2
VHL
Sutra, 21.10.
Mesto
06:30
Tsen Tou Jilin City
HC Yugra
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
5,50
4,70
1,42
LIVE
+20
Mesto
10:30
HC Humo Tashkent
HC Rostov
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
1,38
4,70
6,00
LIVE
+19
Mesto
11:30
Khimik Voskrsensk
Buran Voronezh
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
1,80
3,80
3,50
LIVE
+20
Mesto
12:00
Zvezda Chekhov
HC Tambov
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
1,60
4,00
4,50
LIVE
+19
1
X
2
MHL
Sutra, 21.10.
Mesto
02:30
HC Taifun Mladi
Sahalinskie Akuly Mladi
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
1,75
4,00
3,50
LIVE
+6
Mesto
06:00
Spartak Moskow Mladi
Kapitan Stupino Mladi
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
1,75
4,00
3,60
LIVE
+6
Mesto
06:00
Loko Yaroslavl Yth.
HK Riga Yth.
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
1,37
5,00
6,00
LIVE
+6
Mesto
06:00
Krasnaya Armiya Yth.
Ska Varyagi Mladi
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
1,23
6,00
8,50
LIVE
+6
Mesto
11:30
Almaz Cherep. Mladi
ORG Junior Yth.
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
 
35
70
LIVE
+6
Mesto
12:00
Ska-1946 Yth.
Krylya Sovetov Youth
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
1,35
5,30
6,00
LIVE
+6
Mesto
12:00
Atlanty Mytyschi Youth
Din. St. Petersb. Mladi
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
8,00
5,70
1,25
LIVE
+6
Mesto
12:00
Dynamo M. Youth
Amur. Tigry K. Jgd
Koja ekipa će pobediti u regularnom vremenu?
1,40
4,70
5,70
LIVE
+6
Listić za klađenje 

Nedeljni pobednici

  • En...o
    $ 24,349.26
  • Al...o
    $ 9,380.27
  • Ma...o
    $ 7,545.74
  • Pe...m
    $ 5,459.10
  • Se...n
    $ 4,564.76
  • Ku...m
    $ 4,660.82

Promocije

Ceo svet sportskog klađenja na jednom pogledu u džepu od jakne!
Kvot
Decimalan (1,23)
image
Molimo pričekajte
Vaš listić se obrađuje
Molimo pričekajte
Vas zahtev se obradjuje